אודות


מי אנחנו?

חברת סינטל שמה לה למטרה להפיץ ולהנגיש את מוצרי התקשורת המתקדמים בעולם בעיקר לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים. בעצם הקפיצה ושדרוג מערכות התקשורת הפנים ארגוניות ניתן להבטיח ייעול תהליכים, צמצום עלויות, מקסום תשואה ומעל הכל – כך תוכלו להבטיח שאתם משדרים שהעסק שלכם נמצא בקדמת הבמה.

כל מוצר ומוצר שנמצא בחנות של סינטל תקשורת נבדק, עבר את מכון התקנים בהצלחה ומאחוריו יש התחייבות ואחריות של שנה לפחות. רכישה בסינטל מבטיחה לך שקנית מוצר איכותי, ריאבילי, עמיד לאורך שנים ובמחירים שווים לכל כיס. 

החזון שלנו

בעידן בו אנו חיים, בעיקר בשנת 2020, מדינות העולם הפכו לכפר גלובלי, ועסקים טרנס-אטלנטיים מתקיימים על בסיס שוטף. מכאן שתשומת לב מיוחדת מושמת על תקשורת איכותית, רציפה, נטולת רעשי רקע, ריצוד תמונה או וידאו, חדה, בהירה וצלולה. תקשורת שכזו צריכה להיתמך בציוד תקשורת מתקדם, אשר ביכולתו להתגבר על הקשיים בתקשורת מבלי שאחד הצדדים ישים לב שאלה קיימים בכלל. ציוד התקשורת בסינטל תקשורת מבטיח לך את אלה ועוד, תוכלו סוף סוף לשבת במשרד או על הספה בבית, ולקיים פגישות LIVE וירטואליות – בשלט רחוק מבלי לצאת מהבית. הדבר המהפכני כבר מביא לכך שיותר ויותר עסקים מעדיפים להחליף את הפגישות הפיזיות פנים מול פנים בפגישות וירטואליות הנתמכות בוידאו קונפרנס, החוסכות השקעה, זמן, משאבים ועלויות.

מערכות התקשורת מספקות שידור ואודיו באיכות הגבוהה ביותר, ברזולוציה גבוהה, צלולה, חדה, ללא קיטועים תוך נטרול ומיסוך רעשי רקע ומניעת קיטועים ו/או קפיצות בקול או בוידאו.

תוכלו להצטייד במרכזיות, מערכות וידאו קונפרנס, אודיו קונפרנס, טלפוני IP, מערכות ראש, מצלמות אבטחה, מצלמות רשת, מתגים/סוויצ'ים, מערכות אינטרקום, נקודות גישה ומערכות הקלטה.

חדש בסינטל! הצעקה האחרונה בענף התקשורת – מסך אינטראקטיבי המחליף את הוויטבורד ומתאים לכיתות, מכללות, אוניברסיטאות, חדרי ישיבות, אולמות, חדרי הרצאות ועוד. המסך האינטראקטיבי, או ה-Interactive Screen מבית MaxHub כולל יכולות מדהימות, פונקציונליות גמישה ונוחה ובאופן כללי זה המוצר הבא שהופך לכלי בסיסי בכל ארגון. לקריאה נוספת הקליקו כאן.

מזמינים אותך להצטרף למסע!

לסיום, אנו מזמינים גם אותך ליהנות ממוצרי תקשורת עמידים, איכותיים ומהימנים שילוו אותך לאורך שנים. 

סינטל תקשורת הינה אחת מחנויות האינטרנט המקוונות האמינות בישראל לרכישה מקוונת של מוצרי תקשורת אונליין בכל שעה ומכל מקום, דרך הנייד או דרך המחשב. 

אנו בסינטל מתחייבים לכללים הבאים:

  • שירות ויחס אישי ברמה הגבוהה ביותר
  • ליווי צמוד הכולל הדרכה לשימוש במוצרים
  • מחירים אטרקטיביים
  • זמינות מירבית

כתובתנו: גלוסקא 3, ראשון לציון. טלפון: 054-633-1641, מייל: ofri@avdor.com

מזמינים אותך להצטרף למסע
דילוג לתוכן